Dostęp testowy do bazy IOP Science

Użytkownicy Biblioteki PL uzyskali czasowy dostęp do bazy IOP Science.

Baza zawiera czasopisma z zakresu fizyki, elektroniki, nanotechnologi, informatyki, chemii, ochrony środowiska i dziedzin pokrewnych.

IOP Publishing prowadzi ścisłą współpracę z wieloma wiodącymi instytucjami na świecie prowadzącymi badania naukowe, np:  International Atomic Energy Agency, European Physical Society, London Mathematical Society, Japan Society of Fluid Dynamics itd., co pozwala na opublikowanie w bazie najnowszych wyników badań, stanowiących rzetelne źródło informacji.

Dostęp w sieci i spoza sieci PL dla użytkowników pod adresem:

oraz na stronie Biblioteki PL w zakładce E-czytelnia / Bazy testowane

Dodatkowe informacje o bazie  /  Lista dostępnych czasopism

Dostęp testowy trwa od 24 kwietnia do 22 maja 2017 r.

s.pietrzyk, [25-04-2017, aktualizacja: 28-04-2017, 07:14]

BIBLIOTEKA CYFROWA INFONANET WYSTAWY WIRTUALNE DZIAŁALNOŚĆ WYDAWNICZA