Nowa wystawa w Galerii Biblioteki PL

Galeria Biblioteki PL tętni życiem!

Od dziś do końca roku akademickiego możecie oglądać kolejną wystawę, tym razem zbiorową - przepiękne zdjęcia przyrody, autorstwa członków Związku Polskich Fotografów Przyrody, do których należy także pracownik Politechniki, pan Andrzej Kiecana (Dział Inwestycji i Remontów).

Polecamy przyjść, zobaczyć i pozachwycać się, bo jedno zdjęcie jest warte tysiąca słów!

l.tomczak, [18-05-2017, aktualizacja: 18-05-2017, 11:14]

BIBLIOTEKA CYFROWA INFONANET WYSTAWY WIRTUALNE DZIAŁALNOŚĆ WYDAWNICZA