Problemy z dostępem do ScienceDirect Elsevier

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, że od wczoraj pojawiają się problemy z dostępem do czasopism Elsevier (ScienceDirect). Problem został zgłoszony do wydawcy i mamy nadzieję, że wkrótce zostanie rozwiązany.

Do czasu przywrócenia pełnej funkcjonalności bazy ScienceDirect zachęcamy do korzystania z dostępu do tych samych zasobów na serwerze Infona: https://www.infona.pl//

s.pietrzyk, [04-08-2017, aktualizacja: 08-08-2017, 06:40]

BIBLIOTEKA CYFROWA INFONANET WYSTAWY WIRTUALNE WYDAWNICTWO PL