Biblioteka WEiI zlikwidowana

Informujemy, że decyzją Władz Wydziału Biblioteka Elektrotechniki i Informatyki została zlikwidowana.

Księgozbiór został przeniesiony do trzech lokalizacji: Wypożyczalni, Biblioteki Wydziału Mechanicznego i Ośrodka Informacji Naukowo-Technicznej. Czasopisma bieżące znajdują się w Bibliotece Wydziału Mechanicznego.

Książki wypożyczone w Bibliotece Wydziału Elektrotechniki i Informatyki prosimy zwracać do Wypożyczalni Biblioteki PL.

Publikacje Pracowników Wydziału Elektrotechniki i Informatyki prosimy dostarczać do Biblioteki Wydziału Mechanicznego.

l.tomczak, [01-09-2017, aktualizacja: 01-09-2017, 07:55]

BIBLIOTEKA CYFROWA INFONANET WYSTAWY WIRTUALNE DZIAŁALNOŚĆ WYDAWNICZA