XIV Lubelski Festiwal Nauki z udziałem pracowników Biblioteki PL

W dniach 24-30 września 2017 roku odbywa się XIV edycja Lubelskiego Festiwalu Nauki.

Z tej okazji Biblioteka PL zaprasza na warsztaty "Senior w labiryncie informacji", które odbędą się 28 września o godz. 12:00 w Budynku Centrum Innowacji i Zaawansowanych Technologii, poziom III, pokój 302.
Rejestracja :

Zapraszamy również do odwiedzin naszego stoiska i wystawy publikacji pracowników Politechniki Lubelskiej połączonej z warsztatami kaligrafii gęsim piórem (projekt "Życie jest księgą"), a także projekt "Tyfloinformatyka. Wiedzieć i widzieć więcej - komputerowe wspomaganie osób niedowidzących. Atrakcją będą także stare maszyny do pisania, okolicznościowe pieczątki i zdjęcia z fotobudki.

Miejsce i czas: Piknik Naukowy (Plac Litewski, 30 wrześnie godz. 11:00-17:00).

l.tomczak, [26-09-2017, aktualizacja: 26-09-2017, 11:41]