Cyfrowa prenumerata Gazety Wyborczej na rok 2018

Uwaga!

Do końca 2018 roku, dzięki firmie PITax.pl Łatwe podatki, Biblioteka PL otrzymała przedłużenia dostępu do cyfrowej prenumeraty Gazety Wyborczej Premium (Wyborcza + magazyny: Ale Historia, Duży Format, Wysokie Obcasy, Wyborcza Biz, Bigdata, 24 serwisy lokalne).

Zapraszamy do Ośrodka Informacji Naukowo-Technicznej oraz bibliotek wydziałowych w celu skorzystania z gazet.

Jednocześnie z dostępu do gazet może korzystać jedna osoba!

O dane potrzebne do logowania do prenumeraty zapytaj bibliotekarza.

l.tomczak, [17-01-2018, aktualizacja: 25-01-2018, 11:36]

BIBLIOTEKA CYFROWA INFONANET WYSTAWY WIRTUALNE DZIAŁALNOŚĆ WYDAWNICZA