Baza Total Materia - webinarium (15.03.2018)

Drodzy użytkownicy bazy Total Materia

Informujemy Was, że dnia 15 marca 2018 o godz. 10:00 odbędzie się internetowy webinar w języku polskim, który potrwa około półtorej godziny. Będzie na nim przedstawiona najbardziej kompleksowa baza na świecie, dotycząca właściwości metali i tworzyw sztucznych - Total Materia.

Total Materia zawiera ponad 450 000 materiałów metalicznych i niemetalicznych pochodzących z międzynarodowych standardów i obejmuje liniowe oraz nieliniowe właściwości, wraz z szeregiem funkcji porównawczych i selekcyjnych, pozwalających na szybki i trafny wybór odpowiednich danych.

Sesja obejmie między innymi:

• - główne zalety korzystania z bazy Total Materia w różnych branżach,
  • - demonstracja wszystkich elementów bazy danych,
  • - wkazówki dotyczące znajdowania potrzebnych informacji w tym funkcje selekcyjne i porównawcze,
  • - nowości i rozwój bazy Total Materia.

W celu zarejestrowania się na webinarium, skorzystaj z poniższego linku.

l.tomczak, [01-03-2018, aktualizacja: 08-08-2018, 06:05]

BIBLIOTEKA CYFROWA INFONANET WYSTAWY WIRTUALNE WYDAWNICTWO PL