Wystawa "Współczesny obraz Pasterstwa Karpackiego" w Galerii BPL

Galeria Biblioteki Politechniki Lubelskiej

zaprasza na unikatową wystawę fotograficzną pt.„Współczesny obraz Pasterstwa Karpackiego”,

której inicjatorem i współtwórcą jest profesor Jerzy Montusiewicz - pracownik Instytutu Informatyki Politechniki Lubelskiej.

Wystawa będzie prezentowana w dniach 16 marca - 29 kwietnia 2018 r.

Tym razem będziemy mieli okazję przenieść się w góry, na hale, polany, do szałasów, w miejsca odległe i nie wszystkim znane, poznać sceny z życia prawdziwych górali.
A to wszystko za sprawą zdjęć wykonanych przez sześciu autorów z różnych części Polski.

l.tomczak, [15-03-2018, aktualizacja: 08-08-2018, 06:04]

BIBLIOTEKA CYFROWA INFONANET WYSTAWY WIRTUALNE WYDAWNICTWO PL