SciVal Forum Polska na Politechnice

W dniu 8 maja w sali 302 Biblioteki odbędzie się konferencja SciVal Forum Polska organizowana wspólnie przez Elsevier, Fundację Edukacyjną "Perspektywy" oraz Politechnikę Lubelską. Spotkanie poświęcone będzie zarządzaniem badaniami naukowymi. Zaprezentowane zostanie także udostępnione polskim uczelniom przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego narzędzie SciVal.

Więcej informacji można znaleźć w aktualnościach Politechniki Lubelskiej.

t.szuster, [02-05-2018, aktualizacja: 02-05-2018, 12:46]

BIBLIOTEKA CYFROWA INFONANET WYSTAWY WIRTUALNE DZIAŁALNOŚĆ WYDAWNICZA