Biblioteka PL na Lubelskim Pikniku Naukowym

Zapraszamy do udziału w projektach Biblioteki PL na Lubelskim Pikniku Naukowym:

ŻYCIE JEST KSIĘGĄ - podczas warsztatów uczestnicy będą mieli okazje, by spróbować kaligrafii gęsim piórem, pisania na maszynie, a także malowania sznurkiem (pull string).

BIBLIOTEKA PL - MIEJSCE PRZYJAZNE I DOSTĘPNE DLA OSÓB Z DYSFUNKCJAMI WZROKU I SŁUCHU- podczas spotkania uczestnicy będą mogli zapoznać się z najnowszymi technologiami, jakimi dysponuje współczesna nauka, która dąży do poprawy jakości życia osób niepełnosprawnych.

Piknik odbędzie się w niedzielę 16.09.2018 r. w godz. 11:00 - 17:00 na Placu Teatralnym przed Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

a.matyjaszczyk, [12-09-2018, aktualizacja: 18-09-2018, 09:25]