Wystawa „Obiekty obronne w Karpatach”

Serdecznie zapraszamy do Galerii Biblioteki PL na wystawę fotograficzną

„Obiekty obronne w Karpatach”,

której inicjatorem i współtwórcą jest dr hab. inż. Jerzy Montusiewicz z Instytutu Informatyki Politechniki Lubelskiej.

Autorami zdjęć są członkowie Towarzystwa Karpackiego, które skupia osoby zainteresowane Karpatami w aspekcie poznawczym,  badawczym, kulturalnym i społecznym.  Celem Towarzystwa Karpackiego jest wspieranie folkloru i tradycji karpackiej.

Wystawa w Galerii BPL pokazuje obiekty obronne Karpat od czasów Daków, po Konfederację Barską.

Wystawę będzie można oglądać do 15 listopada 2018 r.

Fotorelacja z otwarcia wystawy

l.tomczak, [22-10-2018, aktualizacja: 22-10-2018, 12:31]