Tydzień Otwartej Nauki - 22-28.10.2018r.

W dniach 22-28 października 2018r. trwa Tydzień Otwartej Nauki (Open Access Week).

Zachęcamy do wzięcia udziału w webinariach Stowarzyszenia EBIB oraz Koalicji Otwartej Edukacji na temat licencji Creative Commons oraz Otwartych Zasobów Edukacyjnych.

23 październik, godz. 20:00 – Otwarte licencje Creative Commons na uczelni. Co warto wiedzieć?
Rejestracja

24 października, godz. 20:00 – Otwarte Zasoby Edukacyjne w pracy nauczycieli akademickich.
 Rejestracja

Udział w webinariach jest bezpłatny, wymagana jest rejestracja.

Szczegółowe informacje na temat wydarzeń w ramach Tygodnia Otwartej Nauki

dostępne są na stronie portalu Uwolnij Naukę.

l.tomczak, [23-10-2018, aktualizacja: 23-10-2018, 08:00]

BIBLIOTEKA CYFROWA INFONANET WYSTAWY WIRTUALNE WYDAWNICTWO PL