Szkolenie - Narzędzie do analizy dorobku naukowego SciVal - 14.12.18 r.

Biblioteka Politechniki Lubelskiej oraz firma Elsevier Polska zapraszają na bezpłatne szkolenie

"SciVal jako pomoc dla naukowców i pracowników administracji

zaangażowanych we wsparcie w prowadzeniu badań"

SciVal to narzędzie służące do analizy dorobku naukowego w bazie Scopus Elsevier, zakupione przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

SciVal umożliwia wizualizację osiągnięć instytucji naukowych, porównanie z innymi jednostkami, ocenę potencjalnych współpracowników oraz partnerów, a także analizowanie trendów w świecie nauki.

Szkolenie poprowadzi Katarzyna Kryszczuk (SciVal trainer and consultant in Poland).

Miejsce: Biblioteka Politechniki Lubelskiej, Czytelnia Studencka, s. 302,

Centrum Innowacji i Zaawansowanych Technologii

Data szkolenia: 14 grudnia 2018 r.
Godzina: 11.00-13.00

Udział w szkoleniu wymaga rejestracji.

REJESTRACJA

(Zapisy do 12.12.2018 r., liczba miejsca ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń)

l.tomczak, [05-12-2018, aktualizacja: 05-12-2018, 08:35]

BIBLIOTEKA CYFROWA INFONANET WYSTAWY WIRTUALNE WYDAWNICTWO PL