Bazy EBSCO - dostęp testowy

Dostęp testowy do baz EBSCO:

- Applied Science & Technology Source to obszerna pełnotekstowa baza obejmująca pełne spektrum nauk stosowanych i informatyki. Prezentuje zgromadzoną wiedzę na temat wyzwań tradycyjnej inżynierii i dostarcza materiały do badań nad konsekwencjami zastosowań nowych technologii.  Zakres tematyczny bazy obejmuje wiele dziedzin z zakresu nauk stosowanych, od akustyki do aeronautyki, robotykę, inżynierię biomedyczną, sieci neuronowe czy inżynierię nuklearną.

- Art & Architecture Source to bogata baza pełnotekstowa z dziedziny architektury i sztuki przeznaczona na potrzeby różnych użytkowników – architektów, badaczy sztuki, artystów i studentów. Baza zawiera pełne teksty ponad 770 czasopism naukowych i ponad 220 książek, kolekcję ponad 63.000 obrazów z bazy Picture Desk i innych źródeł, podcasty z wiodących muzeów dotyczące artystów i ich prac i wiele innych źródeł. Tematyka bazy obejmuje: architekturę i historię architektury, projektowanie wnętrz, projektowanie terenów zielonych, wzornictwo przemysłowe, sztukę i historię sztuki, fotografię, grafikę, sztukę współczesną, archeologię, projektowanie kostiumów, rękodzieło, sztukę użytkową i sztukę ludową, sztukę i produkcję filmową i telewizyjną, muzealnictwo, malarstwo, sztukę drukarską, rzeźbę, projektowanie mody, materiały wideo i wiele innych.

- eBook ITCore Collection to kolekcja około 3.000 książek elektronicznych dostępnych na podstawie rocznej subskrypcji w dostępnie nielimitowanym, przygotowana z myślą o osobach zajmujących się projektami tworzenia i rozwoju oprogramowania przy zastosowaniu metodologii Agile, analizą jakości, projektowaniem i udoskonalaniem stron internetowych. Tematyka bazy obejmuje między innymi: zarządzanie treścią serwisów internetowych, aplikacje biurowe, pulpit, systemy informatyczne przedsiębiorstw, grafika komputerowa i multimedia, internet, projektowanie stron internetowych, języki programowania i telekomunikację.

Dostęp do bazy od 4 lutego do 4 kwietnia 2019 r.

Zachęcamy do zapoznania się z bazami z komputerów na terenie kampusu oraz z domu!

l.tomczak, [04-02-2019, aktualizacja: 04-02-2019, 09:55]

BIBLIOTEKA CYFROWA INFONANET WYSTAWY WIRTUALNE WYDAWNICTWO PL