Bibliotekarski International Staff Training Week - 1-5.04.2019 r.

W dniach 1-5 kwietnia w ramach programu Erasmus+ wraz z Biurem Kształcenia Międzynarodowego gościliśmy bibliotekarzy z Maroka, Algierii, Tunezji, Rosji, Kambodży, Hondurasu, Indonezji, Hiszpanii i Francji.
Był to pierwszy w Lublinie International Staff Training Week poświęcony bibliotekom. Przedstawiliśmy naszą bibliotekę, charakteryzując jej oddziały i zadania. Uczestnicy mieli również okazję zaprezentować funkcjonowanie swoich bibliotek. Wzięli udział w wycieczce po Lublinie i lubelskich bibliotekach - Bibliotece Głównej Uniwersytetu Przyrodniczego i Bibliotece Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Spotkanie było świetną okazją do poznania zagranicznych bibliotek, porównania zadań oraz wymiany doświadczeń.

l.tomczak, [05-04-2019, aktualizacja: 05-04-2019, 11:48]

BIBLIOTEKA CYFROWA INFONANET WYSTAWY WIRTUALNE WYDAWNICTWO PL