Routledge Handbooks Online - dostęp testowy

Zapraszamy do testowania Routledge Handbooks Online – nieocenionego źródła informacji, zapewniającego dostęp do publikacji wydawnictwa Routledge oraz CRC Press z zakresu nauk humanistycznych i społecznych, edukacji, psychologii, inżynierii oraz budownictwa.

Baza zawiera ponad 50 000 rozdziałów z ponad 1 800 publikacji przeznaczonych zarówno dla badaczy, jak i studentów. Każdy rozdział opatrzony jest abstraktem oraz licznymi metadanymi, co znacznie ułatwia wyszukiwanie w bazie.

Testowanie będzie możliwe do 15 maja 2019 r.

Dostęp do bazy

Zachęcamy do korzystania!