Baza JoVE - dostęp testowy

JoVE (Journal of Visualized Experiments) i Biblioteka PL zapraszają do skorzystania z dostępu testowego

do pełnej bazy www.jove.com na terenie Politechniki Lubelskiej.

W danym okresie mają Państwo nieograniczony dostęp do pierwszego i jedynego (od 2006 roku)

magazynu video-artykułów typu peer-review z Impact Factor (IF) w dziedzinie nauki, medycyny i inżynierii.

W ramach dostępu mogą Państwo skorzystać z ok 10.000 recenzowanych video-artykułów Video Journal

oraz z ok. 700 wizualizacji Science Education.

Video Journal to magazyn 13 sekcji video-artykułów mających na celu zwiększenie produktywności badań naukowych.

Science Education to baza 9 sekcji wizualizacji przeznaczonych do pracy ze studentami podczas zajęć.

Dlaczego JoVE?

• ok. 10.000 recenzowanych video-artykułów JoVE Journal
  • ok. 700 wizualizacji Science Education
  • 13 indywidualnych sekcji o szerokim zakresie tematów naukowych
  • 17.000+ autorów z renomowanych uczelni i instytucji badawczych
  • Impact Factor (IF=1.184)
  • JoVE znajduje się w wykazie czasopism naukowych Ministerstwa Edukacji
    • (poz. 7543), zdobywając 30 punktów z listy A (link)

Testowanie będzie możliwe do 21 maja 2019 r.

Dostęp do bazy

Zachęcamy do korzystania!