Wystawa "Dzika przyroda Lublina" w Galerii BPL

Serdecznie zapraszamy na kolejną wyjątkową wystawę fotografii autorstwa Tomka Kiecany – emerytowanego

pracownika Działu Inwestycji i Remontów PL, a także członka Lubelskiego Oddziału Związku Polskich

Fotografów Przyrody.

Wystawę „Dzika przyroda Lublina” można oglądać od 15 maja do 28 czerwca 2019 r. w Galerii Biblioteki PL

(Budynek Centrum Innowacji i Zaawansowanych Technologii, poziom III).

Więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku

k.panasiewicz, [15-05-2019, aktualizacja: 15-05-2019, 12:18]

BIBLIOTEKA CYFROWA INFONANET WYSTAWY WIRTUALNE WYDAWNICTWO PL