E-booki wydawnictwa Pearson na platformie VitalSource - dostęp testowy

Zapraszamy do bezpłatnego korzystania z ponad 200 podręczników cyfrowych wydawnictwa Pearson

na platformie Vital Source.

Publikacje z kolekcji: Science and Engineering, Computer Science i Business and Economics

są dostępne dla użytkowników Biblioteki Politechniki Lubelskiej do 4 lipca 2019 r.

zarówno z komputerów sieci uczelnianej, jak i urządzeń własnych poprzez Proxy.

Wejście na platformę

Każdy eTextbook może być czytany równocześnie przez 3 Użytkowników.

Więcej o platformie VitalSource w broszurze.

Osoby zainteresowane korzystaniem z podręczników wydawnictwa Pearson mogą otrzymać

materiały instruktorskie do prowadzenia zajęć, a także 2 letni darmowy dostęp

do wybranego podręcznika tzw. inspection copy na platformie VS.

W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o kontakt. Katarzyna Klima (katarzyna.klima@abe.pl)

Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia możliwości platformy.

l.tomczak, [04-06-2019, aktualizacja: 04-06-2019, 12:36]

BIBLIOTEKA CYFROWA INFONANET WYSTAWY WIRTUALNE WYDAWNICTWO PL