Wystawa „Góry to życie, życie to góry” w Galerii BPL

Serdecznie zapraszamy na wystawę „Góry to życie, życie to góry” w Galerii Biblioteki PL.

Autorami zdjęć są dr hab. inż. Grzegorz Koszałka (Instytut Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii PL) i Marcin Marciniak (Strażnik Ochrony Mienia PL), członkowie Klubu Wysokogórskiego Lublin.

Wystawa prezentuje fotografie z wyprawy do Tybetu. Kham – Wschodni Tybet to nie tylko góry, wspaniała przyroda  i świątynie, ale i niezwykli mieszkańcy. Natomiast klimat wspinaczek wysokogórskich można poczuć oglądając fotografie m.in. z Polskich Tatr Wysokich i Zachodnich.

Wystawę będzie można oglądać do 15 października w Budynku Centrum Innowacji i Zaawansowanych Technologii.

l.tomczak, [23-09-2019, aktualizacja: 23-09-2019, 11:32]

BIBLIOTEKA CYFROWA INFONANET WYSTAWY WIRTUALNE WYDAWNICTWO PL