Baza Birkhäuser Building Types Online - dostęp testowy

Uprzejmie informujemy, że Biblioteka PL otrzymała dostęp testowy do bazy DeGruyter:

Birkhäuser Building Types Online

- zawiera innowacyjne i wszechstronne zasoby internetowe do nauczania projektowania architektonicznego

- zawiera międzynarodową kolekcję współczesnych budynków: budynki mieszkalne, szkoły, biblioteki, budynki biurowe, muzea, obiekty sakralne, kompleksy przemysłowe i inne typy budynków

- zawiera obecnie ok. 5000 rysunków i 2000 zdjęć (wysokiej jakości rysunki architektoniczne są w większości oparte na wektorach, są rysowane w skali i dostępne do pobrania)

- zawiera ponad 850 case studies i ponad 120 artykułów tematycznych dotyczących konkretnych aspektów poszczególnych typów budynków

- opcje wyszukiwania zapewniają pełny dostęp do zasobów według 3 kategorii: Building Type, Urban Context and Morphological Type

- wszystkie treści zostały napisane i wybrane przez uznanych na całym świecie autorów w zakresie projektowania architektonicznego

- coroczna aktualizacja dodaje nowe typy budynków i najnowsze case study

Dostęp testowy bazy potrwa od 25 września do 30 listopada 2019r.

Zachęcamy do korzystania z komputerów na terenie kampusu oraz z domu.

l.tomczak, [25-09-2019, aktualizacja: 25-09-2019, 09:01]

BIBLIOTEKA CYFROWA INFONANET WYSTAWY WIRTUALNE WYDAWNICTWO PL