Książka października IBUK LIBRA

Na początek roku akademickiego IBUK Libra poleca PREZENT

"Kultura akademicka. Koniec utopii?"  prof. Łukasza Sułkowskiego.

Autor od lat obserwuje i analizuje kluczowe zmiany w zarządzaniu uczelnią, w swojej książce krok po kroku analizuje istotne obszary wpływające na całą społeczność akademicką, od studentów, przez naukowców, po administrację rozwijającą kierunki zmian systemowych. Książka choć ukazała się przed wprowadzeniem tzw. Ustawy 2.0, to wciąż w interesujący sposób pokazuje wyzwania, przed którymi stoją uczelnie.

Jest to ciekawa, inspirująca i wartościowa lektura dla szerokiego kręgu czytelników, nie tylko dla osób funkcyjnych (m.in. władze dziekańskie i rektorskie) w polskich uczelniach, ale także dla każdego, kto należy do społeczności akademickiej.
dr hab. Krzysztof Wach, prof. UEK

Książka dostępna jako prezent do 31 października.

Zachęcamy do lektury!

l.tomczak, [03-10-2019, aktualizacja: 03-10-2019, 07:09]