Badanie satysfakcji użytkowników Biblioteki PL - ankieta

Serdecznie zapraszamy studentów i pracowników do wzięcia udziału w krótkiej ankiecie

„Badanie satysfakcji użytkowników Biblioteki PL”.

Państwa opinie są bardzo istotne i będą miały wpływ na funkcjonowanie Biblioteki PL w najbliższej przyszłości.

Prosimy o podzielenie się spostrzeżeniami w anonimowym badaniu.

Wypełnij ankietę w wersji drukowanej w każdej placówce Biblioteki PL lub online:

l.tomczak, [04-11-2019, aktualizacja: 04-11-2019, 11:11]