Bazy: WORLD SCIENTIFIC PUBLICATIONS oraz I.C.E. - dostęp testowy

Zapraszamy do korzystania z dostępu testowego do baz:

1. World Scientific Publication - jest wydawcą akademickim książek i czasopism naukowych, technicznych i medycznych. Zapewnia elektroniczny dostęp do szerokiego spektrum nauk ścisłych, w tym znane i cenione kolekcje czasopism matematycznych, fizycznych, materiałoznawstwo i inżynieria oraz nauk humanistycznych: biznes, zarządzanie, biologia, chemia, medycyna, socjologia.

Od 18 listopada dostępne będą kolekcje dla uczelni technicznych o tematyce: matematyka, fizyka, materiałoznawstwo, informatyka, inżynieria/inżynieria materiałowa, IT.

materiały informacyjne

film

2. I.C.E. Kolekcja 47  czasopism elektronicznych  i 1500 ebooków z ICE (Institute of Civil Engineers) z zakresu budownictwa, inżynierii lądowej i wodnej oraz materiałoznawstwa).

Tematyka : Inżynieria lądowa-wodna, budownictwo wodno-lądowe, materiałoznawstwo

materiały informacyjne

film

Zachęcamy do korzystania z komputerów na terenie kampusu oraz z domu.

l.tomczak, [18-11-2019, aktualizacja: 18-11-2019, 09:24]