Nowa baza w dostępie testowym: STATISTA - zapraszamy do korzystania.

Statista to jedna z największych na świecie platform statystyk i danych rynkowych zdostępem do ponad 1,5 miliona statystyk, prognoz, dokumentacji, raportów i infografik na 80 000 tematów z ponad 22 500 źródeł.Platforma łączy dane ekonomiczne,  informacje konsumenckie, badania opinii publicznej i trendy demograficzne.
Wszystkie dane można pobrać w ciągu kilku sekund w 4 różnych formatach biurowych.
Ponadto każdy student, wykładowca i pracownik uczelni otrzymuje pełne prawo do
publikacji i użytkowania danych (przydatne, jeśli na przykład prezentujesz się na konferencji). Uwzględniono również możliwość tworzenia automatycznego cytowania.

Zpraszamy do testowania bazy Statista (link).

Materiały szkoleniowe (link)

n.gabrylewicz, [07-02-2020, aktualizacja: 07-02-2020, 08:41]