Webinarium - prezentacja online kompleksowej bazy danych Total Materia.

Zapraszamy na prezentację online pt. "Proces wyboru materiałów za pomocą bazy Total Materia i zastosowanie na różnych etapach projektu inżynieryjnego”, która odbędzie się w czwartek, 19 marca o godz. 10:00.

Będzie na niej przedstawiona kompleksowa baza danych, dotycząca właściwości metali i tworzyw sztucznych. Skoncentrujemy się na wyzwaniu znalezienia wiarygodnych i pełnych informacji o materiałach, w celu podjęcia najlepszych inżynieryjnych decyzji.

Prezentacja obejmie między innymi następujące zagadnienia:

· wyszukiwanie materiałów z całego świata i ich odpowiedników na podstawie kompleksowych informacji,

· uzyskanie rzadkich danych eksperymentalnych do obliczeń MES / CAE, w tym właściwości naprężenie-odkształcenie , zmęczenie czy plastyczności,

· narzędzia analizy porównawczej i selekcji pomocne przy podejmowaniu trafnych decyzji,

· szybka identyfikacja materiału na podstawie wyników spektrometrii,

· znalezienie dodatkowych dany dotyczących korozyjności, starzenia, łączenia materiałów.

Link do rejstracji zostanie rozesłany wraz z wiadomością e-mail.

Zapraszamy do skorzystania z prezentacji.

s.furmaniak, [16-03-2020, aktualizacja: 20-03-2020, 10:06]