Bezpłatny dostęp do zasobów serwisu JoVE poświęconych badaniom nad Coronavirusem COVID-19 (Centrum programu bezpłatnego dostępu do zasobów Coronavirus).

Coronavirus Free Access Resource Center

Centrum programu bezpłatnego dostępu do zasobów Coronavirus.

Społeczność naukowa ciężko pracuje nad rozwiązaniem potencjalnego kryzysu zdrowotnego wywołanego wybuchem nowego koronawirusa (COVID-19). Aby wesprzeć te krytyczne wysiłki, JoVE udostępniła zawartość ukierunkowaną na koronawirusa i powiązane zasoby bezpłatnie.

n.gabrylewicz, [19-03-2020, aktualizacja: 19-03-2020, 11:58]