Dostęp testowy do bazy CEIC.

ZAPRASZAMY DO TESTOWANIA BAZY DANYCH MAKROEKONOMICZNYCH CEIC

DOSTĘP TESTOWY BĘDZIE MOŻLIWY OD 23 MARCA DO 30 WRZEŚNIA

CEIC DATA

Logowanie:

Jeśli nie posiadasz loginu profilu i hasła wykonać musisz poniższe kroki.
a. Kliknij na link zamieszczony na stronie Uczelni
b. Jeśli chcesz skorzystać z bazy CEIC bez tworzenia profilu wybierz („1”)
c. Jeśli chcesz mieć własne konto, na którym system zapamięta twoje wyszukiwania, dane czy analizy wybierz („2”), i załóż swój profil. Po założeniu profilu i aktywacji konta wybieraj („3”).

Baza danych CEIC

Baza danych CEIC oferują precyzyjne i aktualne dane makroekonomiczne, sektorowe, finansowo-bankowe i statystyczne wraz z archiwami sięgającymi roku 1946 obejmujące rynki całego świata. Dane te wykorzystywane są przez instytucje zarządzające aktywami, instytucje rządowe, organizacje akademickie i badawcze jak również firmy konsultingowe.

CEIC - www.ceicdata.com (CDMNext), to rozwiązanie on-linowe, które dzięki łatwej nawigacji zgrupowanych baz danych, pozwala na stworzenia szybkich i wnikliwych analiz. Użytkownicy mogą korzystać z zaawansowanych funkcji wyszukiwania, wizualizacji, przetwarzania i pobierania danych.

Dane zawarte w bazie CEIC pochodzą z Głównych lokalnych i regionalnych biur statystycznych oraz z głównych organizacji zajmujących się zbieraniem danych dotyczących przemysłu dla wszystkich krajów objętych ochroną.

Poprzez bazę CEIC Data mają Państwo dostęp również do wysokiej klasy zespołu ekspertów i analityków danych CEIC znajdujących się w 20 krajach na całym świecie. Nasi analitycy przetwarzają i aktualizują setki tysięcy serii danych, zapewniają unikalny wgląd w źródła danych i wzorce wydawania oraz opracowują wykresy, analizy na temat istotnych tematów.

Baza CEIC to:

- ponad 6 miliony szeregów czasowych
- 18 sektorów makroekonomicznych
- 14 sektorów przemysłowych
- Dane o poziomie regionalnym i poziomie miasta
- Zasięg geograficzny obejmujący 200 krajów

n.gabrylewicz, [23-03-2020, aktualizacja: 23-03-2020, 11:06]