Zwiększony dostęp do zasobów elektronicznych

1. ProQuest Ebook Central otrzymają nieograniczony dostęp do wszystkich już zakupionych tytułów u kolejnych 100 wydawców. Lista uczestniczących wydawców będzie stale aktualizowana. Dostęp został zwiększony do 19 czerwca.Więcej informacji na stronie blogu ProQuest.
  2. EBSCO eBooks zwiększa możliwość dostępu oraz powiększa zasoby- oferta do 30 czerwca. Więcej informacji: [link].
  3. Wydawnictwa Bloomsbury, dostępne są teraz na Państwa żądanie do końca maja 2020 r.
  4. Nowe zasoby w ramach bazy Wiley: Physics (wydanie 11) aut. John D. Cutnell, Halliday and Resnick's Principles of Physics (wydanie 11) aut. David Halliday, Robert Resnick, Jearl Walker.
  5. JSTOR Archive and Primary Source zwiększa dostęp do zasobów do 30 czerwca. Szczegóły: [link]

s.furmaniak, [23-03-2020, aktualizacja: 24-03-2020, 14:49]