Zmiana zasad funkcjonowania Biblioteki

BIBLIOTEKA NIECZYNNA

nie realizujemy zamówień

nie naliczamy opłat za przetrzymane egzemplarze

okres wypożyczenia jest automatycznie przedłużany

Informujemy naszych Pracowników i Studentów, że od 12.03.2020 r.:

• nie ma możliwości składania zamówień na książki.
  • w okresie, kiedy biblioteka jest nieczynna nie będą naliczane kary za przetrzymane książki - termin zwrotu książek zostanie automatycznie przedłużony.
  • wszystkie osoby posiadające konto biblioteczne mają możliwość zdalnego dostępu do zbiorów książek i czasopism elektronicznych będących w subskrypcji Politechniki Lubelskiej. Dostęp do nich poprzez E-Czytelnię oraz Źródła Wiedzy,
  • dostęp do zbiorów online odbywa się poprzez zmianę ustawień przeglądarki [instrukcja].
  • pracownicy poszczególnych działów są dostępni pod telefonami, oraz odpowiadają na e-maile.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Zespół ds. Administracyjno-Finansowych tel. 81 538-4677, email:sekrtetariat.bg@pollub.pl

Dział Usług Biblioteczno-Informacyjnych tel. 81 538-4366, email: wypożyczalnia@pollub.pl

Dział Zasobów tel. 81 538-4687, email:gromadzenie@pollub.pl