Webinarium "Using High-Frequency Data to Monitor the Economic Impact of COVID-19". EMIS uruchomia dostęp do newslettera dotyczącego wirusa COVID-19.

NEWSLETTER

W związku z zaistniała sytuacją epidemiologiczną informujemy, że w bazie EMIS codziennie publikowane są tysiące artykułów prasowych i raportów badawczych związanych z pandemią COVID-19.

EMIS uruchomił nowe inicjatywy mające na celu łatwiejszy dostęp do informacji:

Codzienny biuletyn z najważniejszymi artykułami wybranymi przez nasz zespół redakcyjny z ostatnich 24 godzin: EMIS COVID-19 Daily Newsletter page

Po kliknięciu na link należy się zarejestrować na newsletter. Newsletter będzie w języku angielskim.

W naszej siostrzanej organizacji CEIC uruchomiliśmy Novel Coronavirus Outbreak Monitor, który zawiera najnowsze dane o epidemii COVID-19 oraz interaktywne wizualizacje.

WEBINARIUM

Webinar poprowadzą Alexander Ivanov, Head of Macroeconomic Research and Mingfang Kan, Macroeconomic Researcher – China. Nasi specjaliści opowiedzą jaki wpływ na ekonomię ma koronawirus oraz zaprezentują w jaki sposób użyć danych do monitorowania wpływu pandemii m.in na rynki finansowe.

Webinar potrwa około 40 minut.

Kiedy: 8 kwietnia, godzina 16.00 CET

W celu rejestracji proszę kliknąć na Zarejestruj się. Webinar będzie prowadzony w języku angieskim.

ZAREJSTRUJ SIĘ

n.gabrylewicz, [06-04-2020, aktualizacja: 06-04-2020, 11:19]