Relacja z wystawy książek zagranicznych

Po raz kolejny miała miejsce wystawa książek zagranicznych zorganizowana przez Bibliotekę Politechniki Lubelskiej oraz firmę ABE-IPS, tym razem na Wydziale Zarządzania.

Książki prezentowane na dwudniowej (22-23 listopada b.r.) wystawie związane były z tematyką badawczą pracowników wydziału. To dwudniowe wydarzenie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem pracowników, którzy nie mają na co dzień dostępu do katalogów wydawniczych. Na stołach prezentowane były publikacje znanych i cenionych wydawnictw.

Odwiedzający wystawę podkreślali fakt, że mogą bezpośrednio zetknąć się z książką i dokładnie zapoznać się z jej treścią; wyrażali zadowolenie ze zorganizowania tej inicjatywy. Pracownicy naukowi zamówili podczas wystawy ponad 40 książek, które już zostały zakupione.

s.furmaniak, [24-11-2011, aktualizacja: 17-10-2012, 09:41]