DARMOWY, CZASOWY DOSTĘP DO ZASOBÓW BAZ I PLATFORM: The MIT Press Direct, Harvard Business Publishing Collection, Project MUSE, Taylor & Francis Group oraz platformy JSTOR.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z DARMOWEGO, CZASOWEGO DOSTĘPU DO ZASOBÓW ELEKTRONICZNYCH UDOSTĘPNIONYCH  PRZEZ PONIŻSZE PLATFORMY W ZWIĄZKU Z PANDEMIĄ KORONAWIRUSA.

THE MIT PRESS DIRECT ROZSZERZA BEZPŁATNY DOSTĘP DO SWOICH ZASOBÓW W CZASIE PANDEMII WIRUSA COVID-19

W związku z wybuchem epidemii koronawirusa, który zakłócił działalność uczelni wyższych na całym świecie, oraz aby wesprzeć wykładowców i studentów pracujących i uczących się na odległość, MIT Press oferuje bibliotekom bezpłatny dostęp do kolekcji eBooków MIT Press Direct do końca maja 2020 r.

Zapewniamy BEZPŁATNY dostęp obecnym subskrybentom treści hostowanych w naszych czasopismach, platformach CogNet i MIT Press Direct do 31 maja 2020 r.

Wybraliśmy odpowiednie artykuły z naszej kolekcji, które mówią o problemach związanych z pandemiami, epidemiologią i innymi pokrewnymi tematami. Lista darmowo dostępnych artykułów jest utrzymywana i regularnie aktualizowana na naszym blogu.

ZASOBY DOSTĘPNE DO 31 MAJA 2020

EBOOK SUBSCRIPTION HARVARD BUSINESS PUBLISHING COLLECTION DOSTĘPNE ZA DARMO

Harvard Business Publishing udostępnia w czasowym I darmowym dostępie do książek elektronicznych ze swojej kolekcji o tematyce szeroko pojętego biznesu, zarządzanie i ekonomii.

ZASOBY DOSTĘPNE DO 31 MAJA 2020

PROJEKT MUSE OFERUJE CZASOWO NOWE ZASOBY DLA BIBLIOTEK W ZWIĄZKU Z PANDEMIĄ

W tym niespotykanym czasie bibliotekarze, wykładowcy i studenci mają mnóstwo wyzwań związanych z przejściem na prowadzenie działalności naukowej, badawczej i dydaktycznej wyłącznie w wersji zdalnej( online).
Projekt MUSE został zaangażowany do obsługi społeczności akademickich na całym świecie w związku z kryzysem zdrowia publicznego spowodowanego pandemią COVID-19.
W ramach Projektu MUSE został zaoferowany nowy zestaw materiałów w dostępie elektronicznym (nauki humanistyczne i społeczne).

ZASOBY PLATFORMY DOSTĘPNE CZĘŚCIOWO DO 31 MAJA I W WIĘKSZOŚCI DO 30 CZERWCA 2020.

>>SZEGÓŁOWY WYKAZ POZYCJI<<

WYDAWCA TAYLOR&FRANCIS OFERUJE BEZPŁATNY DOSTĘP DO CAŁEJ PLATFORMY Z EBOOKAMI

Dostepne jest 70 kolekcji z dziedzin STEM (ang. Science, Technology, Engineering, Mathematics), nauk biomedycznych i dotyczących środowiska. Oprócz tego dostępne są zasoby z zakresu biznesu, IT, data science, psychologii, studiów językowych, historii oraz religii i wielu innych.

Książki będą dostępne tylko w opcji READ ONLY, bez możliwości pobierania całych książek i rozdziałów.

KOLEKCJE DOSTĘPNE SĄ DO 22 MAJA 2020.

WSPARCIE JSTOR PODCZAS KRYZYSU COVID-19 - AKTYWACJA DOSTĘPU DO DODATKOWYCH KOLEKCJI CZASOPISM ORAZ KSIĄŻEK

Szanowni Państwo,
W celu zapewnienia wsparcia Państwa Instytucjom w tym trudnym dla
wszystkich okresie, JSTOR oraz współpracujące wydawnictwa postanowiły