WEBINARIA. Zachęcamy do skorzystania z oferty platform Elsevier i IEEE.

INFORMUJEMY ŻE PLATFORMA ELSEVIER STWORZYŁA ELSEVIER ONLINE TRAINING HUB, STRONĘ INTERNETOWĄ Z SZEROKĄ

GAMĄ SEMINARIÓW INTERNETOWYCH, KTÓRE MOGĄ OKAZAĆ SIĘ POMOCNE W OBECNEJ SYTUACJI EPIDEMII COVID-19. MOŻNA

TAM ZNALEŹĆ ZARÓWNO WEBINARIA NA ŻYWO, JAK I NAGRANIA NA NASTĘPUJĄCE TEMATY:

ROZWIĄZAŃ Z ZAKRESU MEDYCYNY I CHEMII.
  OCENY I ZARZĄDZANIA BADANIAMI.
  PRZEBIEGU PRACY BADAWCZEJ.

MOŻNA TAKŻE PRZEGLĄDAĆ SEMINARIA INTERNETOWE W LOKALNYCH JĘZYKACH:

BUŁGARSKIM, CHORWACKIM, CZESKIM, POLSKIM, RUMUŃSKIM, SŁOWACKIM I UKRAIŃSKIM.

============================================================================================

Szanowni Państwo, zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu organizowanym przez IEEE na temat nauczania na odległość z perspektywy bibliotekarza, wykładowcy i wydawcy.

Termin: 7 maja godz. 19:00

Link do rejestracji.