Wsparcie OUP podczas kryzysu COVID-19

Podczas pandemii COVID-19, wydawnictwo Oxford University Press wspiera Instytucję w procesie kształcenia na odległość.

Zachęcamy do skorzystania ze specjalistycznych kursów  rozwoju umiejętności uczenia online firmy Epigeum, będącej częścią OUP.

Teaching Online

Blended Learning

University Teaching: Core Skills, Planning and Preparing Learning Activities

University Teaching: Core Skills, Addressing Barriers to Student Success

W celu skorzystania z kursów, zainteresowani użytkownicy muszą tylko dokonać krótkiej rejestracji z dowolnego komputera.

REJESTRACJA

Zachęcamy również do skorzystania z kompleksowego zbioru badań odnoszących się do COVID-19, innych koronawirusów
oraz powiązanych tematów, który udostępniono bezpłatnie na czas trwania epidemii, aby wesprzeć naukowców, lekarzy czy pracowników służby zdrowia w radzeniu sobie z kryzysem.

Publikacje umieszczone są na ogólnodostępnej stronie COVID-19 .

DOSTĘP

p.artymiuk, [30-04-2020, aktualizacja: 30-04-2020, 09:20]