Otwarte sesje konsultacyjne Web of Science Group

Zapraszamy do wzięcia udziału w otwartych sesjach konsultacyjnych

Web of Science Group

14 maja 2020 r.

Potrzebujesz wsparcia w przeprowadzeniu wyszukiwania w Web of Science lub analizy dorobku w InCites Benchmarking & Analytics?

Zastanawiasz się, dlaczego brakuje cytowań dla Twojej publikacji, choćwiesz, że zostały zacytowane? Przygotowujesz dane do wniosku i potrzebujesz wspracia bo nie jesteś pewien gdzie znaleźć informacje oznormalizowanym wpływie, procencie publikacji w pierwszym decylu, poziomie wspólpracy międzynarodowej, dane o czasopismie itp? Zastanawiasz się jak zrobić rzetelny raport dla autora czy wydziału?

W trudnych czasach izolacji i dystansu społecznego czujemy jak ważna i cenna jest dla nas potrzeba kontaktu z Państwem. Dlatego też

postanowiliśmy zorganizować specjalny dzień, w którym będziemy wyłącznie do Państwa dyspozycji.

Na czwartkowe popołudnie zaplanowaliśmy dla Państwa trzy specjalne sesje, w czasie których będziemy odpowiadali na Państwa wszelkie pytania związane z wykorzystaniem Web of Science, InCites, Kopernio, Publons czy JCR. Pytania będzie można zadawać podczas sesji, bądź też przesłać do nas wcześniej mailem.

12:30-13:30 – Pytania i odpowiedzi o Web of Science

Prowadząca: Klementyna Karlińska-Batres

15:00-16:00 – Pytania i odpowiedzi o Publons, Kopernio i EndNote

Prowadząca: Klementyna Karlińska-Batres

16:00-17:30 – Co nowego w InCites Benchmarking & Analytics.

Pytania iodpowiedzi o Journal Citation Reports, Essential Science Indicators i InCites B&A

Prowadzący: Marcin Kapczyński

Uczestnictwo nie wymaga uprzedniej rejestracji.

p.artymiuk, [13-05-2020, aktualizacja: 13-05-2020, 10:04]