Wraca możliwość wypożyczeń

Drodzy Czytelnicy

Od 25 maja (poniedziałek) wracamy z możliwością wypożyczenia książek.

Można składać zamówienia na książki z Wypożyczalni, Czytelni Ogólnej oraz  Bibliotek Wydziałowych.

Wszystkie zamówienia będą do odbioru w Wypożyczalni.

Wypożyczalnia czynna będzie w godzinach 8:00-15:00

i w tym czasie będzie można odebrać zamówione książki.

Biblioteki Wydziałowe i Czytelnia Ogólna pozostają zamknięte.

Książki z Bibliotek Wydziałowych i Czytelni Ogólnej
zamawiane są przez katalog naszej Biblioteki i można je odebrać  dnia następnego w
Wypożyczalni.
Limit książek to 3 książki na 30 dni, zwrot nie później niż do 30.09.2020 r.

Zasady wypożyczeń książek z Wypożyczalni pozostają bez zmian.

Zwroty książek dalej dokonuje się przez wrzutnię,

znajdującą się w przedsionku budynku Centrum Innowacji i Zaawansowanych Technologii (Rdzewiak).

Prosimy o pozostawienie tam książek od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00.

Książki muszą przejść trzydniową kwarantannę, po tym czasie zostaną naniesione zmiany o zwrocie w systemie.

j.caban, [21-05-2020, aktualizacja: 22-05-2020, 10:07]