Dostęp do wybranych zasobów e-biblioteki McGRAW HILL EBOOK LIBRARY (platforma McGraw Hill).

===================================================================================================

Informujemy o uzyskaniu możliwości korzystania z wybranych zasobów e-biblioteki McGRAW HILL EBOOK LIBRARY

(platforma McGraw Hill).

Dostęp obejmuje 28 pozycji - wykaz tytułów z linkami do poszczególnych pozycji znajduje się w zakładce "OPIS"

e-biblioteki Mc Graw Hill Ebook Library w E-czytelni na stronie naszej biblioteki.

Zapraszamy do korzystania.

j.iwaniak, [25-05-2020, aktualizacja: 18-09-2020, 11:29]