Szkolenie z publikowania otwartego na IEEE Open (21.10.2020)

Szanowni Państwo,

Centrum Informacji Naukowo-Technicznej zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu How to publish open access articles with the IEEE?Webinar for Polish authors z Eszter Lukacs na platformie Webex organizowanym przez IEEE.

Data: 21 października 2020 r. o godz. 15:00

Zagadnienia prezentowane podczas szkolenia dotyczyć będą możliwości publikowania
w otwartym dostępie w czasopismach IEEE.

Szkolenie poprowadzi Eszter Lukacs, która przedstawi zasady podstawowej struktury artykułu naukowego, omówi proces recenzowania i wszystko to, co należy wiedzieć przed złożeniem publikacji do czasopisma. Ostatnim punktem spotkania będzie dyskusja z pytaniami dotyczącymi problemów związanych z pisaniem i składaniem artykułów. Szkolenie będzie w języku angielskim.

Session number: 132 388 6541
Session password: Poland2020

-------------------------------------------------------
To join the training session
-------------------------------------------------------
1. Go to - LINK
2. Enter your name and email address.
3. Enter the session password: Poland2020
4. Click "Join Now".
5. Follow the instructions that appear on your screen.
To view in other time zones or languages, please click the link

p.artymiuk, [29-09-2020, aktualizacja: 29-09-2020, 05:59]