Obowiązkowe szkolenie z Przysposobienia bibliotecznego w formie zdalnej- terminy

Drodzy Studenci pierwszego roku!

Szkolenie z Przysposobienia bibliotecznego dostępne jest w formie zdalnej na platformie Moodle:

Login: 0+nr legitymacji

Hasło: hasło do systemu rejestracji elektronicznej

Termin szkolenia: 15.10.2020r.- 31.10.2020r.

Szkolenie można odbyć w dowolnym czasie w trakcie wyznaczonych 2 tygodni.

Kurs składa się z lekcji oraz quizu końcowego.

Zaliczenie szkolenia z Przysposobienia bibliotecznego jest obowiązkowe dla wszystkich studentów pierwszego roku studiów I stopnia.

j.caban, [14-10-2020, aktualizacja: 14-10-2020, 11:32]