Zmiana godzin otwarcia 16.10 oraz 19-23.10

Informujemy, iż z powodów epidemiologicznych ulegają zmiany pracy Biblioteki CIN-T PL

W dniu 16 października wszystkie jednostki Biblioteki będą czynne tylko do godziny 15:00.

W dniach od 19 do 23 października wszystkie jednostki Biblioteki będą czynne w godzinach od 8:00 do 15:00.

Za utudnienia przepraszamy.

Zachęcamy do korzystania z zasobów elektronicznych w E-Czytelni oraz serwisie Źródła Wiedzy.
Instrukcja dostępu do źródeł spoza kampusu [link]

s.furmaniak, [16-10-2020, aktualizacja: 16-10-2020, 12:43]