Zapraszamy na serię prezentacji internetowych "Research. Smarter." oraz Akademii Web of Science i InCites

Zapraszamy na serię prezentacji internetowych

"Research. Smarter." oraz

Akademii Web of Science

i InCites.

Usprawnij każdy etap swojej podróży badawczej dzięki bezpłatnym

poradom i wskazówkom naszych ekspertów.

=======================================================================================================

Prezentacje internetowe

"Research. Smarter."

Środa, 20 stycznia 2021, godz. 11:00-11:45 CET

Nowe ujęcie dyscyplinowe w InCites Citation Topics

“Citation Topics” to nowy schemat klasyfikacji dziedzinowej na poziomie dokumentu dla InCites Benchmarking & Analytics ™, który został opracowany przy wykorzystaniu wiedzy Center for Science and Technology Studies w Leiden oraz Institute for Scientific Information (ISI) ™. Dołącz do nas, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach tej nowej funkcji.

Piątek, 22 stycznia 2021, godz. 11:00-11:45 CET

Zarządzanie kolekcją źródeł publikacji poprzez narzędzia Web of Science

Zarządzanie zbiorami bibliotecznych źródeł jest procesem ciągłym i ciągle zmieniającym się. Dołącz do tego webinarium, aby być na bieżąco i dowiedzieć się, w jaki sposób narzędzia Web of Science, w tym Master Journal List, Journal Citation Reports i InCites, mogą pomóc Ci zidentyfikować czasopisma, które mają największy wpływ na Twoją instytucję.

Środa, 27 stycznia 2021, godz. 11:00-11:45 CET

Dane dotyczące finansowania badań w Web of Science

Chcesz dowiedzieć się, które organizacje finansują badania w Twojej dziedzinie? Zastanawia Cię jaki wpływ mają badania finansowane przez poszczególne instytucje? Weź udział w tym webinarium, podczas którego nasi eksperci przedstawią analizę danych dotyczących finansowania w ujęciu lokalnego krajobrazu badawczego.

Akademia Web of Science i InCites

Poniedziałek, 25 stycznia 2021, godz. 11:00-12:00 CET

EndNote online I - tworzenie i zarządzanie biblioteką rekordów

Wprowadzasz cytacje i bibliografię do pisanych tekstów ręcznie? Stwórz zestaw rekordów, by cytować automatycznie i zaoszczędzić czas!

26 stycznia 2020, godz. 11:00-12:00 CET

Rozszerzenie dostępu do Emerging Source Citation Index. Co znajdziemy w archiwach z przed 2015 roku.

Zakres bazy Emerging Sources Citation Index (ESCI) dostępny w ramach licencji krajowej Web of Science został rozszerzony o roczniki archiwalne 2005-2014. Dowiedz się więcej co znajduje się w dodatkowych rocznikach indeksu.

Czwartek, 28 stycznia 2021, godz. 10:00-11:00 CET

EndNote online II - wykorzystanie w pisaniu publikacji naukowych

Wprowadzaj automatycznie cytowania i bibliografie w czasie pisania publikacji, dziel się swoimi rekordami bibliograficznymi i znajdź czasopismo do publikacji swoich badań.

n.gabrylewicz, [11-01-2021, aktualizacja: 11-01-2021, 12:24]