Zapraszamy na webinarium: Stwórz swój idealny artykuł w języku angielskim za pomocą Writefull.

Writefull – narzędzie do korekty

tekstów naukowych

Wybierz najdogodniejszy harmonogram i zarejestruj się, aby dowiedzieć się, jak możesz ulepszyć swój esej, raport lub artykuł napisany w języku angielskim. Jeden ze współzałożycieli pokaże, jak Writefull automatycznie koryguje i wprowadza poprawki w celu ulepszenia tekstów naukowych: możesz automatycznie otrzymywać informacje zwrotne na temat swojego dokumentu, poznawać styl i formę milionów artykułów w czasopismach i przeglądać wyrażenia i frazy, które możesz wykorzystać w swoim własnym tekście.

Rejestracja szkoleń:

3 marca 2021 - godzina 13.00 - rejestracja

1 kwietnia 2021 - godzina 10.00 - rejestracja

11 maja 2021 - godzina 12.00 - rejestracja

Wszyscy uczestnicy mogą na żądanie otrzymać certyfikat uczestnictwa.

Nie możesz uczestniczyć? Zarejestruj się mimo to, a po webinarium

otrzymasz link do nagrania.

W przypadku jakichkolwiek problemów z rejestracją lub uczestnictwem proszę o kontakt pod adresem: monika@jaceklewinson.com

n.gabrylewicz, [16-02-2021, aktualizacja: 18-02-2021, 13:23]