Webinarium - Nowości wydawnicze Cambridge University Press

Nowości wydawnicze Cambridge University Press -

podręczniki i e-booki

23 lutego, 2021 - 10:00

Szukasz treści i zasobów od uznanych autorów dla użytkowników swojej biblioteki? Chcesz wspierać skuteczne nauczanie i uczenie się w dzisiejszym, szybko zmieniającym się środowisku edukacyjnym? Weź udział w webinarium z udziałem Leszka Czerwińskiego z Cambridge University Press oraz Anny Abramowskiej z EBSCO Information Services, by poznać ofertę wydawnictwa w zakresie e-booków, możliwości dostępu, w tym model Evidence Based Acquisition (EBA) oraz nowości wydawnicze w kategorii podręczników akademickich.

Podczas spotkania:

•
  • Zaznajomisz się z ofertą wydawniczą Cambridge University Press, modelami dostępu oraz atutami jakie niesie za sobą współpraca z prestiżowym wydawnictwem i wiarygodnym dostawcą

•

• Poznasz nowości w kategorii podręczników akademickich i dowiesz się o e-bookach uznanych autorów, które są realnym wsparciem w czasie edukacji zdalnej lub hybrydowej

•

• Będziesz mieć okazję do zadania praktycznych pytań w czasie sesji pytań i odpowiedzi.

>> Zarejestruj się <<

Podczas sesji udzielimy odpowiedzi na pytania, które można przesłać do nas za pomocą formularza do 22 lutego lub zadać bezpośrednio w czasie spotkania na żywo.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

n.gabrylewicz, [17-02-2021, aktualizacja: 17-02-2021, 11:31]