Webinaria Partnerów EBSCO - CABI Publishing

O webinariach (j. angielski):

Od badań do recenzji, seria webinariów CABI poprowadzi Cię przez różne etapy procesu badań i publikacji.

Program BEZPŁATNYCH webinariów prowadzony jest przez zespół ekspertów CABI ds. publikacji oraz gościa specjalnego, dr. Alsayeda Mashaheeta, który uzyskał doktorat na Uniwersytecie Stanowym Karoliny Północnej, a następnie prowadził badania na uniwersytetach NC State, Virginia Tech i Damanhour.

Każda seria ma na celu wsparcie Cię w procesie związanym z publikowaniem i badaniami - oferując punkty do dyskusji, wskazówki dotyczące najlepszych praktyk i najważniejsze porady. Uczestnictwo jest bezpłatne, ale liczba miejsc jest ograniczona. Nie zwlekaj, zarejestruj się już dziś!

Nadchodzące webinaria obejmują:

Pisanie wniosków o dotacje dla badań nad rolnictwem

Ta czteroczęściowa seria webinariów zapewnia praktyczne spojrzenie na to, jak podejść do pisania wniosków o granty rolnicze, aby uzyskać jak największe szanse na zabezpieczenie cennych funduszy na badania.
Termin: do 09 marca 2021 r.

Profesjonalne eksperymenty naukowe

Ta trzyczęściowa seria webinariów poprowadzi Cię przez proces projektowania i prowadzenia eksperymentów naukowych.
Termin: 23 marca - 03 kwietnia 2021 r.

Profesjonalne pisanie manuskryptów

Dołącz do dr. Alsayeda Mashaheeta i weź udział w trzyczęściowej serii webinariów poświęconych profesjonalnemu pisaniu manuskryptów do recenzji.
Termin: 20 kwietnia - 04 maja 2021 r.

Profesjonalna recenzja

Cykl webinariów CABI dotyczących profesjonalnej recenzji oferuje trzy sesje, które mają na celu pomóc w rozpoczęciu drogi do złożenia manuskryptu do recenzji.
Termin: 18 maja - 01 czerwca 2021 r.

Promocja za pomocą plakatów

Dołącz do dr Alsayeda Mashaheeta - eksperta CABI, który przeprowadzi Cię przez proces profesjonalnego przygotowania i prezentacji plakatów.
Termin: 15 czerwca - 29 czerwca 2021 r.

>>> Zarejestruj się <<<

n.gabrylewicz, [18-02-2021, aktualizacja: 18-02-2021, 09:55]