Uruchomienie dostępu testowego do bazy Central & Eastern European Academic Source (CEEAS) na platformie EBSCO host.

Central & Eastern European Academic Source

(CEEAS)

==============================================================================================

Informujemy, że został uruchomiony dostęp testowy do bazy

Central & Eastern European Academic Source

który potrwa do 30 maja 2021 roku.

=================================================

Central & Eastern European Academic Source (CEEAS) to baza zawierająca pełne teksty czasopism naukowych publikowanych przez kraje Europy centralnej i wschodniej. Zawiera zasoby naukowe z takich dziedzin jak ekonomia, historia, prawo czy STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics). Baza zawiera w sumie prawie 2000 tytułów z czego 364 w języku polskim.

>> ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA <<

n.gabrylewicz, [08-03-2021, aktualizacja: 09-03-2021, 14:05]