Dzień Otwarty Politechniki Lubelskiej

Biblioteka Politechniki Lubelskiej w dniu 28 marca 2012 roku uczestniczyła w Dniu Otwartym Politechniki Lubelskiej
Wraz z nami zaprezentowały się Wydziały Politechniki Lubelskiej oraz Studenckie Koła Naukowe. Na naszym stoisku można było obejrzeć publikacje wydane przez Politechnikę Lubelską oraz prezentację multimedialną przedstawiającą dostępne na stronie Biblioteki Politechniki Lubelskiej elektroniczne źródła informacji, takie jak:
.        E-Czytelnia, gdzie znajdziemy: bazy pełnotekstowe czasopism elektronicznych czołowych wydawców światowych, bazy bibliograficzne, serwis IBUK oraz książki takich wydawców jak Elsevier i Springer, itp.;
.        Baza Publikacji Pracowników Politechniki Lubelskiej;
.        InfonaNet - wyszukiwarka czasopism;
.        Biblioteka Cyfrowa Politechniki Lubelskiej, w której znajdują się wszystkie publikacje dostępne bez żadnych ograniczeń (Open Access).

Odwiedzający dowiedzieli się o działalności Biblioteki Politechniki Lubelskiej na rzecz wspierania nauki i dydaktyki na naszej Uczelni.

28/03/2012 Drzwi Otwarte Politechniki Lubelskiej. Fot: Jakub Krzysiak/ SAF

(28/03/2012 Dzień Otwarty Politechniki Lubelskiej. Fot: Jakub Krzysiak/ SAF)

l.tomczak, [30-03-2012, aktualizacja: 18-01-2018, 13:34]

BIBLIOTEKA CYFROWA INFONANET WYSTAWY WIRTUALNE WYDAWNICTWO PL