Multiwyszukiwarka EBSCO

Zapraszamy do korzystania!!

EBSCO Discovery Service (EDS) to serwis zintegrowanego wyszukiwania (multiwyszukiwarka), która zapewnia użytkownikom łatwy i skuteczny dostęp poprzez jedno okienko wyszukiwawcze do wszystkich źródeł na jednej platformie EBSCOhost. Poprzez stworzenie jednolitego indeksu zasobów informacyjnych przystosowanego do potrzeb danej instytucji multiwyszukiwarka EDS umożliwia dostęp do metadanych zarówno z wewnętrznych (bibliotecznych) jak i zewnętrznych zasobów (baz danych różnych wydawców i dostawców) tworząc zindeksowany serwis o ogromnym wymiarze i szybkości.

Przeszukiwane są nastepujące zasoby: Katalog Biblioteki , bazy zakupione i w licencji krajowej: AIP/APS, EBSCO, Elsevier/ScienceDirect, Emerald, IEEE, Medline, Springer, Willey&Blackwell, Nature, Science.

Multiwyszukiwarka EBSCO jest dostępna w ramach testów do 30 czerwca - postarajmy się w tym czasie poznać wszystkie jej możliwości, a ma ich naprawdę dużo! Sprawdźmy, czy wygodniej poruszać się po naszych zasobach z jej pomocą.

Zapraszamy do skorzystania przygotowanego Przewodnika Multiwyszukiwarka EBSCO Discovery Service

W przypadku korzystania z komputera domowego, serwis dostępny po zalogowaniu i wcześniejszym ustawieniu serwera proxy w swojej przeglądarce - zobacz jak ustawić serwer proxy

Chętnie wysłuchamy ewentualnych uwag i opinii - oin@pollub.pl

l.tomczak, [26-04-2012, aktualizacja: 18-01-2018, 13:34]