Piknik Naukowy - 16 września 2012

Prezentacja Biblioteki Politechniki Lubelskiej

„Życie jest księgą”

Na prezentację złożyły się następujące elementy:

1.    Stoisko reklamowe Biblioteki wraz z wystawą publikacji Politechniki Lubelskiej.

2.    Pokazy czerpania i barwienia papieru metodami średniowiecznymi.

3.    Warsztat kaligrafii gęsim piórem, do którego zostaną zaproszeni przedstawiciele władz uczelni, pracownicy naukowi oraz widzowie pikniku. Z tekstów jakie  powstaną w trakcie imprezy, na krośnie introligatorskim zostanie zszyta księga, która będzie stanowić pamiątkę spotkania ludzi nauki na Placu Litewskim.

Biblioteka nasza wzięłą udział, w ramach Lubelskiego Festiwalu Nauki, w PIKNIKU NAUKOWYM na Placu Litewskim

Zobacz pełną galerię zdjęć oraz wirtualną wystawę Biblioteki z Festiwalu Nauki 2 012.

h.celoch, [13-09-2012, aktualizacja: 19-11-2012, 13:45]

BIBLIOTEKA CYFROWA INFONANET WYSTAWY WIRTUALNE DZIAŁALNOŚĆ WYDAWNICZA