IEEE - program do nauki angielskiego dla inżynierów

IEEE we współpracy z Cambridge University Press  stworzył ineraktywny program przygotowany do nauczania angielskiego  specjalnie dla inżynierów, studentów kierunków technicznych i kadry naukowej.

W trakcie kursu można poprawić umiejętności w czterech sferach:

• mówienia językiem specjalistycznym
  • słuchania i rozumienia
  • pisania tekstów technicznych
  • czytania i rozumienia  publikacji technicznych oraz komunikacji

Korzyści z odbycia  kursu IEEE English for Engineering

• Efektywna komunikacja i umiejętność dzielenia się pomysłami ze współpracownikami

• Poprawa w komunikowaniu się w formie pisemnej, co ułatwi dzielenie się wynikami badań

• Lepsze możliwości współpracy ze światowymi zespołami badawczymi

• Poznanie swoich mocnych i słabszych stron językowych poprzez przystąpieniem do egzaminu  kwalifikacyjnego (placement exam)

• Poszerzenie wiedzy na temat jak skutecznego komunikowania się, prowadzenia rozmów na forum grupy, wykładów oraz jak oceniać zadania i projekty

• Rozwinięcie  umiejętności w komunikacji werbalnej i przy przygotowywaniu prezentacji

Więcej informacji na:  www.ieee.org/english-for-engineering

Dla Politechniki Lubelskiej mamy otwarty dostęp do 19 listopada 2012 r.

Sposób logowania:

Username: pltul